SC OM3 Patch Cord
  • SC OM3 Patch CordSC OM3 Patch Cord
  • SC OM3 Patch CordSC OM3 Patch Cord
  • SC OM3 Patch CordSC OM3 Patch Cord
  • SC OM3 Patch CordSC OM3 Patch Cord
  • SC OM3 Patch CordSC OM3 Patch Cord

SC OM3 Patch Cord

ຜູ້ຜະລິດຈີນຂອງ SC OM3 Patch Cord ສາມາດສະຫນອງຕົວຢ່າງຟຣີ. ພວກເຮົາມີຄວາມຊ່ຽວຊານໃນພາກສະຫນາມ Fiber Optic ສໍາລັບເວລາຫຼາຍປີ. ຜະລິດຕະພັນຂອງພວກເຮົາມີປະໂຫຍດດ້ານລາຄາທີ່ດີແລະກວມເອົາສ່ວນໃຫຍ່ຂອງຕະຫຼາດເອີຣົບແລະອາເມລິກາ. ພວກເຮົາຫວັງວ່າຈະກາຍມາເປັນຄູ່ຮ່ວມມືໄລຍະຍາວຂອງທ່ານໃນປະເທດຈີນ.

ສົ່ງສອບຖາມ

ລາຍະລະອຽດສິນຄ້າ

SC OM3 Patch Cord


1.ແນະນໍາຜະລິດຕະພັນ

SC OM3 Patch Cord ຖືກນໍາໃຊ້ຢ່າງກວ້າງຂວາງໃນລະບົບ Fiber Optic Telecommunication Network, Fiber Optic Access Network, LAN. Fiber Optic Transducer, Fiber Optic Data Transmission, CATV, Test Equipment.SC OM3 Patch Cord ມີການຮັບປະກັນ 2 ປີ.

 

2.Product Parameter (Specification) ຂອງ SC OM3 Patch Cord

ປະເພດ

ໂໝດດຽວ (UPC)

ໂໝດດຽວ (APC)

ໂໝດຫຼາຍ (UPC)

ການສູນເສຍການແຊກ

≤0.3dB

≤0.3dB

≤0.3dB

ການສູນເສຍກັບຄືນ

UPC≥50dB

APC≥60dB

/dB

ທົດສອບຄວາມຍາວຄື້ນ

1310/1550nm

850/1310nm

ປະເພດຕົວເຊື່ອມຕໍ່

FC,SC,ST,LC,E2000,MU,MTRJ,DIN,D4,SMA…

ວັດສະດຸ Ferrule

ເຊລາມິກ Zirconia

ຄວາມເຂັ້ມຂຸ້ນຂອງ Ferrule

<0.5μ ຫຼື <1μ

<1μ

ວັດສະດຸ Jacket

PVC, LSZH

ປະເພດເສັ້ນໄຍ

9/125-G652D

9/125-G655

9/125-G657A,G657A2,G657B2,G657B3

62.5/125-OM1

50/125-OM2

50/125-OM3

50/125-OM4

50/125-OM5

ຍີ່ຫໍ້ Fiber

YOFC, Corning...

ປະເພດສາຍ

Simplex, Duplex, 4cores, 6cores, 12cores, 24cores...

ເສັ້ນຜ່າສູນກາງສາຍ

0.9mm, 2.0mm, 3.0mm....

ຄວາມຍາວ

ປັບແຕ່ງ

 

3.ຄຸນນະສົມບັດຜະລິດຕະພັນແລະຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ

ການສູນເສຍການແຊກຕ່ໍາແລະການສູນເສຍຜົນຕອບແທນສູງ

ການແລກປ່ຽນທີ່ດີ

ທົນທານດີ

ຄວາມຫມັ້ນຄົງຂອງອຸນຫະພູມສູງ

ແຕ່ລະສາຍປະກອບສາຍເຄເບີ້ນໄດ້ຖືກທົດສອບແລະກວດສອບດ້ວຍຕົນເອງ

ແຕ່ລະສາຍປະກອບສາຍເຄເບີ້ນຖືກປະທັບຕາສ່ວນບຸກຄົນແລະຕິດສະຫຼາກ

 

4.ລາຍລະອຽດສິນຄ້າ

OM3 ແມ່ນສໍາລັບແກ້ວ 50 micron ປັບປຸງ (ສາມາດ 10 gigabit Ethernet ອອກໄດ້ 300m). OM4 ແມ່ນການອອກແບບໃຫມ່, ປະຈຸບັນຖືກນໍາໃຊ້ໂດຍ TIA, ແຕ່ຍັງບໍ່ທັນໄດ້ຮັບຮອງເອົາໂດຍ ISO, ທີ່ກໍານົດແກ້ວ 50 micron ປັບປຸງສາມາດ 10 gigabit Ethernet ອອກໄດ້ 550 ແມັດ. ທີ່ນີ້ພວກເຮົາສະຫນອງ SC OM3 Patch Cord ທີ່ມີຄຸນນະພາບສູງແຕ່ລາຄາຕໍ່າ.


Hot Tags: SC OM3 Patch Cord, ຂາຍໂດຍກົງຈາກໂຮງງານ, ໂຮງງານຜະລິດໂດຍກົງ, ທົນທານ, ຮັກສາງ່າຍ, ຂາຍຫຼ້າສຸດ, classy, ​​ຄວາມແມ່ນຍໍາສູງ, ຄວາມຖືກຕ້ອງສູງ, ສະຖຽນລະພາບທີ່ດີ, ຊັດເຈນ, ເປັນມືອາຊີບ, ໃຫມ່ທີ່ສຸດ, ຄຸນນະພາບ, ການອອກແບບໃຫມ່, ການເຮັດແມ່ພິມ, OEM , ການອອກແບບສໍາລັບລູກຄ້າ, ສະຫນອງການສະຫນັບສະຫນູນດ້ານວິຊາການ, Thailand TOT Supplier, ຮັບປະກັນ 1 ປີ

ຫມວດທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ

ສົ່ງສອບຖາມ

ກະລຸນາຮູ້ສຶກຟລີເພື່ອໃຫ້ຄໍາຖາມຂອງທ່ານໃນແບບຟອມດ້ານລຸ່ມນີ້. ພວກເຮົາຈະຕອບທ່ານໃນ 24 ຊົ່ວໂມງ.

ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ​ທີ່​ກ່ຽວ​ຂ້ອງ