MTRJ OM1 Patch Cord
  • MTRJ OM1 Patch CordMTRJ OM1 Patch Cord

MTRJ OM1 Patch Cord

ຜູ້ຜະລິດຈີນຂອງ MTRJ OM1 Patch Cord ສາມາດສະຫນອງຕົວຢ່າງຟຣີ. ພວກເຮົາມີຄວາມຊ່ຽວຊານໃນພາກສະຫນາມ Fiber Optic ສໍາລັບເວລາຫຼາຍປີ. ຜະລິດຕະພັນຂອງພວກເຮົາມີປະໂຫຍດດ້ານລາຄາທີ່ດີແລະກວມເອົາສ່ວນໃຫຍ່ຂອງຕະຫຼາດເອີຣົບແລະອາເມລິກາ. ພວກເຮົາຫວັງວ່າຈະກາຍມາເປັນຄູ່ຮ່ວມມືໄລຍະຍາວຂອງທ່ານໃນປະເທດຈີນ.

ສົ່ງສອບຖາມ

ລາຍະລະອຽດສິນຄ້າ

MRTJ OM1 Patch Cord


1.ແນະນໍາຜະລິດຕະພັນ

MTRJ OM1 Patch Cord ຖືກນໍາໃຊ້ຢ່າງກວ້າງຂວາງໃນລະບົບ Fiber Optic Telecommunication Network, Fiber Optic Access Network, LAN. Fiber Optic Transducer, Fiber Optic Data Transmission, CATV, Test Equipment.SC MTRJ Patch Cord ມີການຮັບປະກັນ 2 ປີ.

 

2.Product Parameter (Specification) ຂອງ MTRJ OM1 Patch Cord

ປະເພດ

ໂໝດດຽວ (UPC)

ໂໝດດຽວ (APC)

ໂໝດຫຼາຍ (UPC)

ການສູນເສຍການແຊກ

≤0.3dB

≤0.3dB

≤0.3dB

ການສູນເສຍກັບຄືນ

UPC≥50dB

APC≥60dB

/dB

ທົດສອບຄວາມຍາວຄື້ນ

1310/1550nm

850/1310nm

ປະເພດຕົວເຊື່ອມຕໍ່

FC,SC,ST,LC,E2000,MU,MTRJ,DIN,D4,SMA…

ວັດສະດຸ Ferrule

ເຊລາມິກ Zirconia

ຄວາມເຂັ້ມຂຸ້ນຂອງ Ferrule

<0.5μ ຫຼື <1μ

<1μ

ວັດສະດຸ Jacket

PVC, LSZH

ປະເພດເສັ້ນໄຍ

9/125-G652D

9/125-G655

9/125-G657A,G657A2,G657B2,G657B3

62.5/125-OM1

50/125-OM2

50/125-OM3

50/125-OM4

50/125-OM5

ຍີ່ຫໍ້ Fiber

YOFC, Corning...

ປະເພດສາຍ

Simplex, Duplex, 4cores, 6cores, 12cores, 24cores...

ເສັ້ນຜ່າສູນກາງສາຍ

0.9mm, 2.0mm, 3.0mm....

ຄວາມຍາວ

ປັບແຕ່ງ

 

3.ຄຸນນະສົມບັດຜະລິດຕະພັນແລະຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ

ການສູນເສຍການແຊກຕ່ໍາແລະການສູນເສຍຜົນຕອບແທນສູງ

ການແລກປ່ຽນທີ່ດີ

ທົນທານດີ

ຄວາມຫມັ້ນຄົງຂອງອຸນຫະພູມສູງ

ແຕ່ລະສາຍປະກອບສາຍເຄເບີ້ນໄດ້ຖືກທົດສອບແລະກວດສອບດ້ວຍຕົນເອງ

ແຕ່ລະສາຍປະກອບສາຍເຄເບີ້ນຖືກປະທັບຕາສ່ວນບຸກຄົນແລະຕິດສະຫຼາກ

 

4.ລາຍລະອຽດສິນຄ້າ

A Mechanical Transfer Registered Jack (MT-RJ) ແມ່ນຕົວເຊື່ອມຕໍ່ທີ່ໃຊ້ສຳລັບສາຍໄຟເບີ optic. ພວກມັນມີຂະໜາດນ້ອຍຫຼາຍ ແລະເພາະສະນັ້ນຈຶ່ງເປັນປະໂຫຍດໂດຍສະເພາະໃນອຸປະກອນຂະໜາດນ້ອຍ. ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ MT-RJ ມີສອງເສັ້ນໃຍ, ແລະມີຢູ່ໃນສອງແບບ, ມີ pins ການຫາຄູ່ (ເພດຊາຍ) ແລະບໍ່ມີ (ເພດຍິງ)


ປົກກະຕິສາຍ OM1 ມາພ້ອມກັບເສື້ອສີສົ້ມ ແລະ ມີຂະໜາດຫຼັກ 62.5 ໄມໂຄແມັດ (µm). ມັນສາມາດຮອງຮັບ 10 Gigabit Ethernet ທີ່ມີຄວາມຍາວເຖິງ 33 ແມັດ. ມັນຖືກນໍາໃຊ້ຫຼາຍທີ່ສຸດສໍາລັບຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ 100 Megabit Ethernet.


OM2 ຍັງມີເສື້ອ jacket ແນະນໍາສີສົ້ມ. ຂະຫນາດຫຼັກຂອງມັນແມ່ນ 50µm ແທນທີ່ຈະເປັນ 62.5µm. ມັນຮອງຮັບ 10 Gigabit Ethernet ທີ່ມີຄວາມຍາວເຖິງ 82 ແມັດ ແຕ່ຖືກໃຊ້ຫຼາຍກວ່າທົ່ວໄປສຳລັບແອັບພລິເຄຊັນ 1 Gigabit Ethernet.


ທັງ OM1 ແລະ OM2 ເຮັດວຽກໄດ້ດີກັບອຸປະກອນ LED ທີ່ສາມາດສົ່ງຫຼາຍຮ້ອຍໂຫມດຂອງແສງສະຫວ່າງລົງສາຍ.

 


Hot Tags: MTRJ OM1 Patch Cord, ໂຮງງານຂາຍໂດຍກົງ, ໂຮງງານຜະລິດໂດຍກົງ, ທົນທານ, ຮັກສາງ່າຍ, ຂາຍຫຼ້າສຸດ, classy, ​​ຄວາມແມ່ນຍໍາສູງ, ຄວາມຖືກຕ້ອງສູງ, ສະຖຽນລະພາບທີ່ດີ, ຊັດເຈນ, ເປັນມືອາຊີບ, ໃຫມ່ທີ່ສຸດ, ຄຸນນະພາບ, ການອອກແບບໃຫມ່, ການເຮັດໃຫ້ແມ່ພິມ, OEM , ການອອກແບບສໍາລັບລູກຄ້າ, ສະຫນອງການສະຫນັບສະຫນູນດ້ານວິຊາການ, Thailand TOT Supplier, ຮັບປະກັນ 1 ປີ

ຫມວດທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ

ສົ່ງສອບຖາມ

ກະລຸນາຮູ້ສຶກຟລີເພື່ອໃຫ້ຄໍາຖາມຂອງທ່ານໃນແບບຟອມດ້ານລຸ່ມນີ້. ພວກເຮົາຈະຕອບທ່ານໃນ 24 ຊົ່ວໂມງ.

ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ​ທີ່​ກ່ຽວ​ຂ້ອງ